Back

Відкритість і готовність змінюватися як спосіб життя

14.08.2017
Rubric: Без рубрики

Тімур БОНДАРЄВ, адвокат, керуючий партнер Arzinger

Тімур Бондарєв:

«Скільки партнерів Ви хотіли б мати у фірмі? Які якості вони повинні мати?

Я вважаю, що відповіді на це питання не існує. Будь-яка фірма може мати стільки партнерів, скільки дозволяє ринок.
У кожній практиці може бути кілька партнерів, якщо це дозволяє ринок. Я хочу, щоб між партнерами була здорова конкуренція. Бізнесу вигідно мати сильних партнерів, оскільки кожен партнер є точкою генерування прибутку, посилення компанії та її іміджу на ринку.

Безумовно, те, скільки партнерів необхідно мати юридичній фірмі, та якими якостями вони повинні бути наділені, визначають етапи розвитку компанії, економічна ситуація в країні та низка інших факторів.

Через власні функціональні обов’язки у компанії я постійно уважно слідкую за ринком і можу сказати, що з позиції організації внутрішніх бізнес-процесів та оформлення відносин з партнерами наша фірма є однією з найбільш структурованих на ринку. В систематизацію цих питань ми інвестували чимало зусиль і постійно працюємо у цьому напрямку. Окрім потужного партнерського складу, нам вдалося зібрати чудову команду управлінців-керівників функціональних підрозділів, кожен з яких знаходиться на своєму місці та є висококласним професіоналом. Я вдячний колегам за їхню самовіддану працю і роботу на благо нашого бізнесу.»

Повний текст iнтерв’ю: перейти

Back