Back

Настирливість консультанта – запорука успіху клієнта

14.08.2017
Rubric: Без рубрики

Олександр Мінін, партнер КМ Партнери/ WTS Consulting

Олександр Мінін:

«Як Ви працюєте з молодими партнерами, яким ще потрібно задовольнити базові матеріальні потреби? Чи не хочуть вони бігти швидше, щоб отримати більше?

Це проходить ще на етапі менеджера, до того, як співробітника буде допущено на рівень партнера. Це тестовий момент. Ми даємо відсоток за проекти і спостерігаємо, як він буде поводитися. Якщо вважаємо, що його поведінка неприйнятна, – прощаємося.
Коли якийсь менеджер або старший юрист намагається «забігти вперед» – ми говоримо, пояснюємо, намагаємося вбудувати його в систему цінностей, на яких заснована наша компанія. Все залежить від того, чи готовий він до цього. Наприклад, ми не хочемо працювати з компаніями, які зараз перебувають під санкціями. Співробітники, які від нас йшли з причин неприйняття наших цінностей, були амбітними, з височенним інтелектом і перспективою. Втративши їх, ми втратили багато, але в довгостроковій перспективі для бізнесу це було на краще. Із більшістю людей, які від нас ідуть, ми зберігаємо хороші стосунки. Можна сказати, що наша компанія є постачальником кадрів для певних структур, наприклад, для міжнародних фірм. Знову-таки, до певного рівня ми намагаємося юристів не афішувати, щоб хедхантерам було складніше їх переманювати. Зрозуміло, що за замком ми людей не ховаємо, однак і допомагати хедхантерам не хочемо.

Не хотілося б, щоб склалося враження, ніби у нас зібралися консерватори, готові приймати в партнери тільки таких, як самі. Нас об’єднали ціннісні орієнтири – для кожного з нас грішми все не закінчується, важливим є ще й наповнення життя і задоволення від роботи. До того ж ми не працюємо безкоштовно за інтерес – я впевнений, що хороша робота повинна гідно оплачуватися. Ми розуміємо, що зміни необхідні. Ми готові змінюватися, ми відкриті до нового, але всі наші дії базуються на цінностях.»

Повний текст iнтерв’ю: перейти

Back